Новини

Порошенко розповів, чому не блокував Медведчука, коли був президентом

5-й президент Петро Порошенко не блокував телеканали, пов’язані з нардепом від ОПЗЖ Віктором Медведчуком, бо хотів це зробити після виборів президента, які програв. Про це Порошенко заявив у Facebook.

«У жовтні 2018 року наша команда ініціювала і ухвалила постанову про обмежувальні заходи щодо проросійських телеканалів. Єдина причина, через яку постанову не реалізували тоді, — вона наклалася на початок виборчої кампанії.

Джерело: Gazeta.UA

Закриття каналів під час виборів створило би фундаментальну проблему з їх визнанням як чесних та прозорих. Ми відклали це на поствиборчий період. Але вибори виграв пан Зеленський. І, до речі, усі 3 канали підтримували саме його. Це відповідь тим, хто всю ніч по команді Банкової волав «а чому ж це рішення не прийняв Порошенко», — написав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Європейська Солідарність» підтримала рішення РНБО щодо каналів Медведчука

«Канали групи Медведчука стали відвертим знаряддям російської інформаційної війни проти України», — заявив Порошенко.

«Порошенко навіть при розв’язанні складних політичних проблем дотримувався норм права, а воно прямо забороняє санкції проти українських фізичних та юридичних осіб, крім як за причетність до фінансування тероризму. Правова чистота рішень теж має значення», — йдеться у дописі.

«Тим не менше, політично ми підтримуємо рішення РНБО як таке, що направлене на захист України», — заявив Порошенко.

Кнопка «Наверх»