Новини

Пєсков після інциденту з Познером закликав росіян не їздити в Грузію: Це небезпечна для громадян РФ країна

Прессекретар президента Росії Дмитро Пєсков закликав росіян чітко розуміти, що Грузія є небезпечною для російських громадян.

Джерело: Цензор.НЕТ

Раніше сьогодні грузинські активісти через висловлювання Познера про Абхазію і Південну Осетію провели демонстрацію біля бутика-готелю Vinotel у Тбілісі, де російський телеведучий і його друзі зібралися напередодні дня його народження.

Готель, де перебував Познер і його друзі, закидали яйцями. Компанія перебралася у готель Rooms, однак активісти закидали яйцями і його. Відбулися сутички мітингувальників з поліцією.

«Перше — ми рішуче засуджуємо агресивні дії екстремістськи налаштованих націоналістів щодо російських громадян у Тбілісі. Друге — ми бачили сьогоднішню заяву прем’єр-міністра Грузії, який також засудив ці дії, і ми вітаємо цю заяву. Третє — ми вдячні грузинським поліцейським за те, що вони гарантували безпеку росіян. І нарешті Грузія небезпечна для російських громадян, туди просто небезпечно їздити — це росіяни мають чітко розуміти», — сказав Пєсков.

При цьому представник Кремля привітав Познера з днем ​​народження і порадив зустрічати його вдома.

«Тут спокійніше», — зазначив прессекретар Путіна.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Україна серед аутсайдерів із вакцинації,- Bloomberg

У Грузії Познера, його друзів і готель у Тбілісі, в ресторані якого журналіст святкував день народження, оштрафували за пізню вечерю, яка є порушенням запровадженої в країні комендантської години. Сам Познер пізніше спростував інформацію про штраф. Він уже повернувся до Москви.

Кнопка «Наверх»