КРИМ

Катастрофа з водою в Криму безпосередньо пов’язана з переселенням окупантів

За кілька останніх років до окупованого Криму переселили не менш ніж 1 млн росіян.

Про це написав керівник проєкту «Інститут Чорноморських стратегічних досліджень», журналіст Андрій Клименко на своїй сторінці у Facebook. Він наголосив на тому, що саме з цим пов’язана проблема дефіциту води на півострові.

Джерело: OBOZREVATEL

«Сміливіше кажіть, що в Крим понаїхало не менш ніж 1 млн окупантів! Схоже, що це хвиля така пішла в сусідів – паляться на рівному місті один за одним. Тепер наші припущення щодо реальної демографії окупованого Криму (тобто реальної чисельності «понаїхів») мають ще один офіційний доказ», – написав він.

Клименко додав до публікації скриншот повідомлення російського інформагентства ТАСС про те, що лише в окупованому Севастополі живе щонайменше 150 тис. російських силовиків та членів їхніх сімей.

«Хочу звернутися до всіх, хто коментує кримську демографію – використовуйте наші розрахунки, бо вони підтверджуються, якщо коротенько, то це виглядає так:

(1) до окупації на півострові було 2,3 млн осіб (із Севастополем).

(2) протягом 7 років окупації старих мешканців залишилося 2,0 млн, а то й менше.

(3) нових із РФ понаїхало не менш ніж один мільйон.

(4) тобто маємо 2 млн (українських кримчан) + 1 млн «понаїхів» = 3 млн постійних мешканців.

(NB!!) – ось із цього і треба виходити, коли йдеться про дніпровську воду, про настрої в окупованому Криму та інше… – населення зросло на 1/3. Випили всю водичку (вони ж всі ще й живуть у нових висотках – а там води витрачається у 2–3 рази більше)», – написав журналіст.

Кнопка «Наверх»