Новини

Кравчук закликав світ тиснути на Росію санкціями

Світова спільнота мусить продовжувати тиснути на Російську Федерацію санкціями, адже вона системно продовжує нехтувати нормами міжнародного права.

Джерело: OBOZREVATEL

Таку думку в коментарі для каналу «Україна 24» дав перший президент України, голова української делегації у Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук. Водночас він наголосив, що наша держава не має поступатися своїми інтересами на вимогу країни-агресора.

Політик припустив, що РФ певно ніколи не погодиться, аби «нормандський формат» був розширений за рахунок США. Однак, за його словами, слід робити усе, щоб унеможливити злочинні дії країни-окупанта.

«Вона ніколи ні на що не погодиться. Але це зовсім не означає, що ми повинні дивитися на Росію тільки і робити, що вона хоче. Вона не погоджується в Радбезі ООН, вона займає позицію, яка є відвертим порушенням норм і принципів міжнародного права», – сказав Кравчук.

Він нагадав, що РФ навіть записала у власній конституції, що її закони є вищими, ніж загальноприйняті у світі правові норми.

«Дивитися на Росію, як вона буде реагувати, ми маємо настирливо, системно, доказово, вводячи різні санкції, різні форми санкцій, тиск, що відповідає нормам міжнародного права, і примусити Росію діяти саме в рамках такого права», – підсумував голова української делегації в ТКГ.

Кнопка «Наверх»