Новини

Кондратюк – про «Лігу сміху» в Росії: вести бізнес з росіянами – це збочення

Співпраця з Росією в будь-яких сферах має бути заборонена на рівні держави.

Таку думку для «Телеграфа» висловив український щоумен і продюсер Ігор Кондратюк, коментуючи продаж прав «Ліги сміху» і трансляції «Дизель шоу» на російському ТБ.

Джерело: OBOZREVATEL

«Як я вже неодноразово писав, ставлюся до будь-яких контактів з країною-агресором – Російською Федерацією – різко негативно. І не важливо, про яку сферу мова: теле-, шоу-, кінобізнес – виключення не роблю. В черговий раз повторю: контакти з російською Федерацією повинні бути заборонені нашою державою», – зазначив він.

Кондратюк нагадав, що Росія окупувала Крим і почала на Донбасі війну, жертвами якої стали близько 14 тисяч українців.

«Ця країна (Росія – Ред.) веде брехливу підбурювальну антиукраїнську пропаганду проти всього українського! Адже ми хочемо існувати як держава, а не мріємо про статус малоросійської губернії РФ?» – підкреслив він.

На думку Кондратюка особисті контакти людини з країною-агресором йому здаються збоченням.

«Моральним, інтелектуальним, яким хочете … Контактувати і вести бізнес з російськими зараз – це як їсти, вибачте, лайно ложками. Зрозуміло, що в Україні є ціла проросійська партія – ОПЗЖ. Вона без такого «десерту» і дня не може прожити. Але коли таке свідомо роблять нормальні громадяни – для мене незбагненно. Риба гниє з голови. Такий стан справ свідчить, в першу чергу, про великий безлад у головах українських керівників і їх банальної дурості і невихованості», – пояснив телеведучий.

З його слів, ставлення до Росії може змінитися після деокупацію Криму і виведення російських військ з Донбасу.

Кнопка «Наверх»