Новини

Джигурда: мені пропонували визнати Крим проросійським і відмовитися від українського громадянства

Скандальний російський шоумен й актор Микита Джигурда, який народився в Києві, заявив, що вважає Крим частиною України. Артист також зазначив, що йому неодноразово пропонували відмовитися від такої позиції в обмін на «хороше» життя в РФ, однак він відмовився.

Джерело: OBOZREVATEL

Про це Джигурда повідомив в інтерв’ю YouTube-шоу «Vласть vs Vлащенко» (щоб переглянути відео, доскрольте новину до кінця).

«Мені неодноразово пропонували в РФ компроміс: якщо я скажу, що Крим проросійський, то мені дадуть зелене світло. На політичні програми будуть кликати, в шоу-бізнесі дадуть зелене світло. Мені також пропонували грошовий гонорар за те, що я приїду виступати в Крим. Говорили, що виступити можна буде в закритій компанії, ніхто не дізнається… Моя позиція: юридично Крим – український, фактично – російський. А по суті – мій», – заявив він.

Джигурда: мені пропонували визнати Крим проросійським і відмовитися від українського громадянства (скріншот)

Артист також додав, що йому пропонували «російське громадянство шляхом зречення від українського». Однак, за словами Джигурди, він не став цього робити, адже пишається тим, що є громадянином України.

«Пропонували російське громадянство шляхом зречення від українського. Але я громадянин України й пишаюся цим. На сьогодні я фактично єдиний громадянин України з позицією, яка не збігається ні з позицією Кремля, ні з позицією артистів шоу-бізнесу, які тут з України наступають на свої принципи, але змушені йти на компроміс заради бізнесу. Я не можу так зробити», – зазначив він.

Джигурда також зачитав рядок з улюбленої пісні про батьківщину: «Хай мовчать Америки й Росії, коли я з тобою говорю! Україно, ти моє кохання, ти моя спорука світова».

Кнопка «Наверх»