ДОНБАС

Кравчук розповів, що зупинить війну на Донбасі

Керівник делегації України в ТКГ Леонід Кравчук підтримує створення вільної економічної зони на Донбасі.

Джерело: Gazeta.UA

Кравчук розуміє, навіщо президенту Володимиру Зеленському проводити опитування громадян про долю Донбасу 25 жовтня. Також глава делегації «дуже здивований істерикою», яку викликало майбутнє опитування, сказав він в ефірі каналу «Україна 24».

«Скажу відразу: я підтримую ідею президента, його право знати думку людей з тих питань, які цікавлять людей і самого президента», — наголосив Кравчук.

Також він переконаний, що вільна зона — це шлях до припинення війни.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У мережу злили можливий список всіх запитань ЗЕ

«Зараз, я думаю, відновлення можливості в цих регіонах встановити особливий статус при використанні законів, інвестицій, – сприятиме організації особливого життя, місцевого самоврядування в цих районах. Шість років війна, щось потрібно шукати. Шукати реальні виходи із ситуації», — сказав керівник делегації.

За його словами, тут не йде мова про особливий статус регіону.

«Ставимо комплекс питань, і вже передбачається, що стрілянина припиняється. Тобто коли мова йде про вільну економічну зону – не може бути, що йде війна, і створюється зона. Створюються передумови для того, щоб не було війни, умови управління в цих районах на рівні місцевого самоврядування та виконавчої влади. Коли все це разом діє — війна зупиняється», — пояснює Кравчук.

Кнопка «Наверх»