Новини

Аваков виступає українською, але може використовувати будь-яку мову, — Кремінь

Новопризначений Уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь заявив, що роль міністра внутрішніх справ Арсена Авакова «дуже важлива для сучасної історії України».

Джерело: Цензор.НЕТ

«Тут треба говорити про роль особистості в історії. Ви знаєте, у нас також було дуже багато міністрів освіти і науки, але частина з них увійшла в історію, а частина з них, на превеликий жаль, так і не змогла дотягнутися, частина навіть не мешкає в Україні. Тому те, що стосується ролі МВС і безпосередньо роль Арсена Борисовича, вона є дуже важливою для сучасної історії України», — заявив Кремінь.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Зеленського хочуть залучити до мирних переговорів США та Велику Британію

Він зазначив, що Аваков може використовувати інші мови, але все ж таки він виступає українською.

«Я можу навести такі приклади. Вчора (інтерв’ю записувалось 9.07. — Ред.) відбулося засідання Кабміну України. Арсен Борисович виступав на тому засіданні українською мовою. Під час свого крайнього виступу у Верховній Раді України міністр внутрішніх справ, доповідаючи під час засідання і години запитань до уряду, виступав українською мовою. Тому в мене тут, скажемо так, своє ставлення. Міністр виступає українською мовою. Він може використовувати в тому числі й інші мови», — додав Кремінь.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Слуги народу» отримали темники для звіту про рік роботи в Раді. ФОТО

Кнопка «Наверх»