Новини

Аваков: не треба плутати «свободу слова» з антиукраїнською діяльністю за гроші агресора

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив, що санкції РНБО проти «112 Україна», ZIK і NewsOne стосуються телеканалів, які «системно займалися грубою антиукраїнською пропагандою».

Джерело: OBOZREVATEL

Про обмежувальні заходи проти медіа нардепа від «Опозиційної платформи – За життя» Віктора Медведчука Аваков висловився в середу, 3 лютого. Заяву міністра було опубліковано пресслужбою МВС України в YouTube (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

Глава відомства нагадав про війну Росії проти України, яка триває вже сьомий рік на різних фронтах, зокрема й інформаційному.

Він закликав не плутати поняття «свобода слова» з «антиукраїнською діяльністю за гроші держави-агресора».

Пропонуємо ознайомитись із повним текстом заяви міністра:

Сьомий рік поспіль Україна дає відсіч російській агресії – ганебній війні, яка вже забрала життя десятків тисяч українців.

Ця війна йде на всіх фронтах: на суходолі, на морі, у повітрі та в інформаційному просторі.

Вчора президент України Володимир Зеленський ввів у дію вкрай важливе для безпеки країни рішення Ради національної безпеки і оборони про припинення роботи деяких телеканалів, які системно займалися брутальною антиукраїнською пропагандою.

Це рішення ґрунтується на постанові Верховної Ради України, яку було ухвалено в жовтні 2018 року.

Матеріали, надані Службою безпеки України, які лягли в основу рішення РНБО, є цілком достатніми і вичерпними.

І хочу застерегти: не треба плутати поняття «свобода слова» з антиукраїнською діяльністю за гроші держави-агресора.

Війна – час непростих рішень. Потрібні рішучі кроки для відстоювання інтересів держави та захисту людей не лише від куль та снарядів, але й від пропагандистської отрути за гроші агресора.

Тому це рішення є проявом дійсно державницької позиції, а його ухвалення – прямим обов’язком президента, членів уряду та РНБО.

Міністерство внутрішніх справ як орган влади, який зокрема відповідає за внутрішню безпеку держави, буде чітко і в межах закону виконувати рішення РНБО, указ президента України та захищати інтереси громадян України.

Кнопка «Наверх»